Ettevõtte kontaktandmed

Osaühing: AR TÄHELEND
Registrikood: 10367799
Aadress: Tondi tn. 27, 11316 Tallinn
Telefonid: 655 8224
Fax: 681 6518
e-post: info@tahelend.ee

Osaühing AR TÄHELEND on raamatupidamisteenuseid ning äri- ja majandusalaseid
konsultatsioone pakkuv ettevõte.

Anu Allikvee


Juhatuse liige ja juhataja
Telefon: 655 8224
Mob: +372 502 5288
e-post: anu@tahelend.ee

Raimo Allikvee


Juhatuse liige ja kinnisvarahaldur
Mob: +372 501 0185
e-post: raimo.allikvee@gmail.com
   

Maarja Kaing


Juhiabi
Telefon: 655 8224
Mob: +372 5669 3518
e-post: maarja@tahelend.ee


Raamatupidajad I korrus


Ege Vainura


Telefon: 655 8224
Mob: +372 5669 3518
e-post: ege@tahelend.ee

Kadri Allikmaa


Telefon: 655 8224
Mob: +372 5558 0896
e-post: kadria@tahelend.ee
   

Marge Tarjus


Telefon: 655 8224
Mob: +372 5558 0896
e-post: marge@tahelend.ee

Kadri Kangur


Telefon: 655 8224
Mob: +372 5558 0896
e-post: kadrik@tahelend.ee
   

Mariana Taal


Telefon: 655 8224
Mob: +372 5558 0896
e-post: mariana@tahelend.ee

Tiina Tomingas


Telefon: 655 8224
Mob: +372 5558 0896
e-post: tiina@tahelend.ee


Raamatupidajad II korrus


Marika Anderson


Mob: +372 5694 3147
e-post: marika@tahelend.ee

Kersti Saar


e-post: kersti@tahelend.ee
   

Liia Kimmel


Mob: +372 5694 3147
e-post: liia@tahelend.ee


Lapsepuhkusel töötajad


Kerti Hints

Annely Laumets (Laanemets)




Tondi tn 27, 11316 Tallinn,   Tel: 6558 224, 6558 415   Fax: 6816518   E-post: info@tahelend.ee