Koostöö partnerid

Teeme koostööd Eesti parimatega

Tööhaldustarkvara Uku muudab finantstiimide ja raamatupidajate töökorralduse efektiivsemaks ning võimaldab juhtidel ettevõtet teadlikumalt juhtida.

Uku pakub ühe tööriistana kõike, mida raamatupidamise korraldamiseks vaja – kliendipõhiseid tööülesannete plaane, tööaja arvestust, klientide haldamist, põhjalikke raporteid, kliendi kokkulepete monitooringut ning automaatset arveldamist otse programmist.

* 5 a. kasutanud programmi ja aidanud kaasa arendamisel

Merit Aktiva

Raamatupidamisprogramm Merit Aktiva on veebipõhine ehk pilvetehnoloogias väikefirma raamatupidamisprogramm, kus raamatupidajale vajalikud võimalused on ühendatud kasutamise lihtsusega.

* 27 a. kasutanud programmi ja aidanud kaasa arendamisel

Directo

Võimekas äritarkvara laia haardega nõudlikule kliendile. See väljendub ka kasutamise keerukuses ja hinnas. Direktoga saab edukat teha grupi raamatupidamist.

* 15 a. kasutanud programmi
* 58 ettevõtte raamatupidamist

Eesti Raamatupidajate kogu

Ühendab raamatupidajaid, finantsjuhte, ökonomiste, audiitoreid - üle terve Eesti. ERK-l on praegu ligemale 700 liiget. Väljendab raamatupidajate seisukohti riiklikel ja ühiskondlikel aruteludel ning läbirääkimistel.

* 2021 aastast on Anu Allikvee ERK nõukoja liige

Eesti Kaubandus-tööstuskoda

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda on suurim ja mõjukaim ettevõtjaid esindav organisatsioon Eestis, tegutsedes tänaseks juba 95 aastat. Kojal on üle 3500 liikme.

* 20 a. on AR Tähelend olnud liige

Küsi ja pakumeSulle lahenduse

Anna teada oma ootustest raamatupidamisteenusele
Võta ühendust
Chat IconAnu Allikvee Image
Anu Allikvee
anu@tahelend.ee