Tähelendurid

Raamatupidajad

Hoolitseme Sinu raamatupidamise eest ja aitame mõista elu numbrite taga. Üheskoos leiame efektiivseima tee äritegevuse kasvatamiseks ja sammud kasumlikkuse suurendamiseks. Oma oskuste ja teadmistega oleme sõbralikuks koostööpartneriks Sinu kõrval!

Anu Allikvee
Anu Allikvee
Partner / Tegevjuht
Taltech majandusarvestuse magistriõppe nõukogu liige
Eesti Raamatupidajate Liidu Nõukoja liige
Mobiil: +372 502 5288
E-post: anu@tahelend.ee
Raimo Allikvee
Raimo Allikvee
Partner / Haldusjuht
Mobiil: +372 501 0185
E-post: raimo.allikvee@gmail.com
Osaühing AR TÄHELEND
Registrikood: 10367799
Aadress: Tondi tn. 27, 11316 Tallinn
E-post: info@tahelend.ee
Telefon: +372 655 8224
Mobiil: +372 56 693 518
Mobiil I korrus: +372 55 580 896
Mobiil II korrus: +372 56 943 147
Raamatupidajad I korrus
Ege Vainura
e-post: ege@tahelend.ee
Annely Laumets
e-post: annely@tahelend.ee
Liis Tetsov
e-post: liis@tahelend.ee
Leena Sass
e-post: leena@tahelend.ee
Epp Sildaru
e-post: epp@tahelend.ee
Maia Lang
e-post: maia@tahelend.ee
Raamatupidajad II korrus
Tiina Tomingas
e-post: tiina@tahelend.ee
Marika Anderson
e-post: marika@tahelend.ee
Liia Kimmel
e-post: liia@tahelend.ee
Kersti Saar
e-post: kersti@tahelend.ee
Kerti Hints
e-post: kerti@tahelend.ee

Küsi ja pakumeSulle lahenduse

Anna teada oma ootustest raamatupidamisteenusele
Võta ühendust
Chat IconAnu Allikvee Image
Anu Allikvee
anu@tahelend.ee
Teeme koostööd Eesti parimatega
Tutvu lähemalt ›
Merit Aktiva LogoDirecto Äritarkvara Logo