Anu Allikvee
-
Sep 5, 2020

Osaühing AR TÄHELEND teekond efektiivsema töökorralduse suunas

Võtsime kasutusele Uku tööprotsesside paremaks korraldamiseks. Kõik tööd, neile kulunud aeg ning kannete ja kirjete arv on nüüdsest leitav ühest raportist.

Blog Thumbnail

Osaühing AR TÄHELEND on raamatupidamisteenust pakkunud juba aastast 1994. Alustasime kõigest 3 töötajaga ja tänaseks on ettevõtte töötajate arv mitmekordistunud.  Kõrged nõudmised, usaldus ning professionaalsus on toonud kliendid, kellega koostöö on sujunud palju aastaid. Klientideks on peamiselt Eestis asuvad ettevõtted, kuid koostööpartnereid leidub ka välismaalt.

Katsumused töökorralduse haldamises

Ettevõtte juhataja Anu oli juba pikka aega otsinud võimalust, kuidas ühtlustada tööde juhtimist. Seetõttu oli Uku nende jaoks kauaoodatud lahendus. Enne Uku kasutusele võtmist oli ettevõttel välja töötatud erinevad vormid ülesannete märkimiseks ja tabelid arvete koostamiseks. Aja jooksul kohendasid töötajad vorme ning tabeleid enda jaoks käepärasemaks, mis aga muutis andmete kokkukogumise ning võrdlemise ajamahukaks.

Kui igapäevaselt tegelevad raamatupidajad korduvülesannetega, siis tuleb ette ka ühekordseid ülesandeid. Enne Uku kasutusele võtmist unustati need mõnikord tabelitesse märkimata ning seetõttu jäid ka klientidega arveldamata.

Parem töökorraldus Uku abil

Uku aitas oluliselt parandada AR TÄHELEND arveldamist, andes ülevaate raamatupidajate töödest ja ülesannetest, mille alusel on võimalik esitada arved kõikide tehtud tööde kohta.

“Uku distsiplineerib ja innustab mind”

Uku pakub erinevaid lahendusi töökorralduse loomiseks ja arendamiseks ning erinevate tegevuste planeerimiseks. Kliendi tööde üleandmine ühelt raamatupidajalt teisele on palju lihtsam, kui kliendikaardilt saab kätte kõik vajaliku teabe.

“Soovitan kõigile, kes tegelevad tööde haldamisega, Ukule võimalus anda. Uku on kasulik nii ettevõttele kui ka kasutajale. Uku on hea abiline nutikaks ajakasutuseks” jätkub Anul Uku jaoks ainult kiitvaid sõnu.

  • Uku on hea abiline nutikaks ajakasutuseks” jätkub Anul Uku jaoks ainult kiitvaid sõnu.
  • Uku aitas oluliselt parandada AR TÄHELEND arveldamist.
  • Uku pakub erinevaid lahendusi töökorralduse loomiseks ja arendamiseks ning erinevate tegevuste planeerimiseks. Kliendi tööde üleandmine ühelt raamatupidajalt teisele on palju lihtsam, kui kliendikaardilt saab kätte kõik vajaliku teabe.
  • Kui igapäevaselt tegelevad raamatupidajad korduvülesannetega, siis tuleb ette ka ühekordseid ülesandeid.

Uku pakub erinevaid lahendusi töökorralduse loomiseks ja arendamiseks ning erinevate tegevuste planeerimiseks. Kliendi tööde üleandmine ühelt raamatupidajalt teisele on palju lihtsam, kui kliendikaardilt saab kätte kõik vajaliku teabe.

Autor
Anu Allikvee
AR Tähelend OÜ juht ja kirjanik

Olen Sinu partnerraamatupidamises

Anna teada oma ootustest raamatupidamisteenusele
Võta ühendust
Chat IconAnu Allikvee Image
Anu Allikvee
anu@tahelend.ee
Kommentaarid
Järgmised artiklid
Blog Thumbnail
Missugust raamatupidajat valida?

Tartu Ülikoolis majandusteaduskonna magistriõppes oli meil vaja teha SWOT analüüs. See on lühidalt öeldud tehnika, mille abil saab hinnata mistahes ettevõtmise tugevaid ja nõrku külgi. Nii mõnedki ettevõtjad valisid analüüsimiseks teema: „Kuidas valida raamatupidajat“. Selgus, et see oli kuum teema ja täitsa sobis ka õppetöö sooritamiseks.

Raamatupidamine
-
Nov 24, 2021
Blog Thumbnail
Suvine pööripäev

Romaani tegevus algab 2016. aastal mõned päevad enne suvist pööripäeva, kuid peagi selgub, et suur osa sündmustest oli käima lükatud juba varem. Sekeldused maaga, ühe firma põhjalaskmine, mitmetahulised armulood ja sõbrasuhted ning mõistatamine, keda või mida uskuda– see kõik mahub ühe suve sisse.

Raamatud
-
Nov 24, 2021
Blog Thumbnail
Raamatupidamise sise-eeskirjad

Iga ettevõtja on raamatupidamiskohustuslane ja raamatupidamise seadus näeb ette, et iga raamatupidamiskohustuslane, välja arvatud mikroettevõtja, on kohustatud koostama raamatupidamise sise-eeskirjad, mis kajastavad ettevõtte raamatupidamise korraldamist. Raamatupidamise sise-eeskirjade koostamiseks on seaduses välja toodud konkreetsed punktid, mis peavad eeskirjades olema ning millest tuleb kindlasti lähtuda.

Raamatud
-
Nov 24, 2021